آخرین ارسال ها

» اخبار » هیأت امناء جدید مجمع انتخاب شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۳

 کد خبر: 1235
 302 بازدید

هیأت امناء جدید مجمع انتخاب شد

جلسه سالانه صندوق همزمان با مجمع عمومی طلاب و فضلای منطقه تربت حیدریه چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ با حضور طلاب و فضلای منطقه و همچنین نماینده طلاب در دفتر مجمع درقم برگزارگردید.

هیأت امناء جدید مجمع انتخاب شد

جلسه انتخاب هیأت امناء جدید دوره سوم مجمع طلاب و فضلای منطقه تربت حیدریه برگزارگردید.

جلسه سالانه صندوق همزمان با مجمع عمومی طلاب و فضلای منطقه تربت حیدریه چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ با حضور طلاب و فضلای منطقه و همچنین نماینده طلاب در دفتر مجمع درقم برگزارگردید.

جلسه با تلاوت قرآن آغاز گردید و در ادامه ابتدا حجه الاسلام محمود قاسمی مسئول صندوق قرض الحسنه حضرت زهرا سلام الله علیها ضمن ارائه گزارش کارکرد سالانه صندوق به اعضای محترم ، سقف وام بلند مدت را در سال آینده یک میلیون و پانصد هزار تومان اعلام نمود.

سپس حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای یوسفی مقدم به عنوان رئیس هیأت امناء دوره دوم گزارشی از فعالیتهای مجمع در دوره دوم ارائه نمود که مهمترین آنها خریداری یک واحد آپارتمان سه خوابه به عنوان دفتر مجمع و جهت استفاده طلاب منطقه تربت حیدریه که برای زیارت به قم می آیند. همچنین گزارشی از وضعیت اعزام مبلغان در سه حوزه تخصصی ، گروهی و عمومی نیز ارائه و از همه فضلای محترم دعوت به همکاری در این زمینه نمود.

حجه الالسلام یوسفی مقدم در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مشکلات تبلیغ بحث اسکان در تربت حیدریه بود که به همت خیرین و پیگیری هیأت امناء دوباب منزل در روستای منظر وقف گردیده که تا ماه رمضان به بهره برداری خواهد رسید.

ایشان به یکی از فعالیتهای دیگر مجع که راه اندازی پایگاه فرهنگی تبلیغی راشد است اشاره نمودند که روزانه هزار بازدید دارد و در این پایگاه علاوه بر اخبار حوزه تربت و مجمع قم ۵۷۰ مطلب تبلیغی و ۷ گفتگوی تخصصی با فضلای همشهری و عکس نوشته های متعدد نیز تاکنون بارگزاری شده و در این زمینه هم نیازبه همکاری بیشتر طلاب محترم می باشد.

در ادامه جلسه وارد بحث انتخابات شد و ابتدا هریک از کاندیداهای ثبت نام شده را معرفی اجمالی نمودند که حجه الاسلام والمسلمین سید حسن ربانی که در جلسه حضورپیدا کرده بود انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات مجمع اعلام نمود. ایشان هدف از ثبت نام را حضور سایر فضلای محترم در برگزاری انتخابات اعلام کرد و گفتند در کنار هیأت امناء جدید هرکاری که از عهده من ساخته باشد انجام خواهم داد.

سپس رأی گیری انجام گرفت و نتیجه به شرح ذیل اعلام گردید:

۱ – حجه الاسلام والمسلمین محمد حسن زمانی

۲- حجه الاسلام والمسلمین علی اصغر قربانی

۳- حجه الاسلام والمسلمین حسین عباسی

۴ – حجه السلام والمسلمین علی زنگوئی زوزنی

۵ – حجه الاسلام والمسلمین حسینعلی یوسف زاده

۶- حجه الاسلام والمسلمین محمد غلامپور

۷ – حجه الاسلام والمسلمین جعفر کریمی

همچنین دونفر به عنوان عضو علی البدل نیز انتخاب گردیدند که به شرح ذیل است:

۱ حجه الاسلام والمسلمین علی وحیدی

۲- حجه الاسلام والمسلمین حسین رجبیارسال دیدگاه